Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca

Ciesla szalunkowy

January 27, 2019 17:55 - Praca - Świętochłowiece
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Cieśla szalunkowy

Cieśla szalunkowy - Szwecja– polska umowa o pracę.

Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.

Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)

Zadania:
• szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.

Wymagania:
• znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
• doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - wymóg konieczny.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie – do 120-140 SEK/h,
• organizację zakwaterowania,
• przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
• narzędzia i odzież,
• dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.

Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak – tel. 796-509-409
lub prześlij nam swoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu