Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Materiały budowlane

  Płyta warstwowa płyty warstwowe ścienne, dachowe i termoizolacyjne PIR OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 10:05 - Materiały budowlane - Bydgoszcz
39.90 zł
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Centrum płyt warstwowych i termoizolacyjnych PIR

Płyty termoizolacyjne poliuretanowe w laminacie aluminiowym lub z tworzywem sztucznym fiberglass - do ociepleń od wewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich - dachy, sufity, stropy, mury, posadzki, fundamenty.

To rewolucja na rynku termoizolacji. Jedna płyta prawie dwukrotnie lepiej izoluje termicznie niż styropian czy wełna mineralna o tej samej grubości .
Termoizolacja z poliuretanu jest przy tym bezpieczna i nienasiąkliwa, co czyni z niej doskonały materiał termoizolacyjny na długie lata.

Płyty są materiałem o uniwersalnym zastosowaniu. Oznacza to, że mogą być montowane zarówno na posadzkach, jak i ścianach trójwarstwowych, dachach płaskich, dachach zielonych, a także dachach skośnych. W przypadku tych ostatnich, znaczną przewagą Thermano jest możliwość montażu izolacji w systemie nakrokwiowym, co całkowicie eliminuje problem powstawania mostków termicznych.

Płyty cechuje:

-wysoka wytrzymałość na ściskanie (20 t/m2)
-trwałość – płyty z upływem lat nie tracą swoich właściwości termoizolacyjnych
-lekkość - relatywnie mniejsza grubość izolacji oraz niewielka gęstość materiału, z którego wykonane są, zmniejszają ogólną masę dachu, co przekłada się na możliwość redukcji kosztów konstrukcji nośnej do 15-20%.

Płyty charakteryzują się znakomitymi właściwościami mechanicznymi, trwałością, małą nasiąkliwością i innymi właściwościami fizykochemicznymi predestynującymi materiał do aplikacji w najbardziej wymagających środowiskach budowlanych.

Lambda o wartości λ = 0,022 (W/mK) gwarantuje super-docieplenie każdego budynku, przy zastosowaniu prawie dwukrotnie mniejszej grubości izolacji, w porównaniu z większością stosowanych materiałów.

Wilgoć nie powoduje utraty właściwości termoizolacyjnych płyt, a co najważniejsze nie rozwijają się grzyby ani pleśń i są szkodliwe dla gryzoni. Montaż można prowadzić niezależnie od pogody, dzięki odporności płyt na warunki atmosferyczne.

Poliuretan posiada najniższy współczynnik przewodzenia ciepła spośród dostępnych na rynku materiałów izolacyjnych.

Płyty są frezowane dookoła na felc co zapewnia łatwość montażu i szczelność styku.

Posiadamy w sprzedaży grubości od 20 do 160 mm w pierwszym i drugim gatunku od ręki oraz płyty jednostronne.

tel. 602 29 19 25

www.hale-frost.pl

Zapraszamy !
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.