Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości prywatne > Domy

  Dom z działką do zamieszkania lub rozbudowy. Budynek gospodarczy 50m2 gratis. Mielec-okolice. Bezpośrednio

April 19, 2021 12:04 - Domy - Mielec
385000.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Sprzedam bez pośredników dom o powierzchni mieszkalnej 100 m, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, ganek + piwnica i strych na którym znajduje się dodatkowy pokój letni dla gości z oknem (ok. 12 m2). Działka pow. 1000 m2, wszystkie media w tym kanalizacja. Dom znajduje się w ładnej okolicy na obrzeżach miasta w pobliżu granicy Mielca w miejscowości CHORZELÓW, blisko pięknych lasów.
Na działce znajduje się także budynek gospodarczy wraz z garażem (ok. 50m2) + piwnica oraz miejsce na budowę np. dodatkowych garaży lub rozbudowę domu. Możliwy jest wjazd bezpośrednio z drogi głównej i zagospodarowanie działki od frontu np. wjazd z kostki, alejki i.t.p
W domu dwa lata temu przeprowadzono remont. Dom jest zadbany, czysty i nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Okna wymieniono na nowoczesne o wyjątkowo energooszczędnym współczynniku przenikania ciepła. Rok temu zainstalowano wysoce oszczędny super nowoczesny gazowy piec kondensacyjny. Wcześniejszy piec węglowy użytkowany był 3 lata pozostał w kotłowni jako alternatywa lub do sprzedania.
W pobliżu posiadłości znajduje się: szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, poczta, apteka, delikatesy, przychodnia, piekarnia, ośrodek kultury, biblioteka, boisko, siłownia na powietrzu, pizzeria, ścieżki rowerowe i piękne lasy.
Dodatkowym atutem jest ogród oraz działka uprawna, umożliwia uprawę warzyw na własny użytek w ekologiczny sposób.
W rozliczeniu chętnie przyjmę niewielkie mieszkanie w dowolnym dużym mieście.

Ogłoszenie jest prywatne, stanowi opracowanie informacyjne i jest zaproszeniem do ew. zawarcia umowy lecz nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

CENA: 385 000 zł
e-mail: informacja00@gmail.com
tel. 602 258 336
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.