CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Świętochłowic Śląskich i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:09 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy wytrawne usługi agrarne a także administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie czynione prace tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, transportowców oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w obrębie frachtu osób ewentualnie rzeczy pojazdami, które są wychwycone na obszarze Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju względnie importowanie zza krawędzi do Krajowy.
103936
Ogłoszeń
102
Miast
4570
Użytkowników
1059
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.